تبلیغات
MihaniDownload | بزرگترین مرجع دانلود در ایران - نرم افزار حرفه ای ساخت فیلمهای دی وی دی AVS DVD Authoring v1.3.4.56

AVS_DVD_Authoring_v1.3.4.56_[www.MihanDownload.com].jpgحتما فیلمهای بسیار زیادی را که با کیفیت دی وی دی هستند را دیده اید. مزیت بسیار خوب این فیلم ها امکان پخش آنها در دستگاههای پخش خانگی است که شما می توانید فیلم مورد نظرتان را به آسانی در پلیرهای خانگی با کیفیت بسیار عالی تماشا کنید. برای اینکه بتوانید یک فیلم دی وی دی را در پلیرهای خانگی پخش کنید می بایست ابتدا فیلم معمولی را که در فرمتهای مختلف ویدیویی است با کمک نرم افزار مخصوص اینکار تبدیل به فرمت دی وی دی نمایید و سپس با قرار دادن صفحه تنظیمات فیلم که در ان زیر نویس ، تنظیمات صدا و تصویر و ... قرار می گیرند بر روی دی وی دی رایت کنید. امروز در سایت میهن دانلود نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که به شما در زمینه ساخت فیلم های دی وی دی کمک بسیار زیادی خواهد کرد.
نرم افزار DVD Authoring نرم افزاری بسیار مناسب در زمینه ساخت فیلمهای دی وی دی است. این نرم افزار محصول شرکت معروف AVS بوده که در زمینه ساخت نرم افزار های مبدل مالتی مدیا از شهرت بسیار زیادی برخوردار است. شما با کمک این نرم افزار به اسانی قادر خواهید بود تا در ابتدا اقدام به ساخت یک صفحه به عنوان Main Page دی وی دی کنید که می توانید برای ساخت از نمونه های آماده که در نرم افزار قرار دارد استفاده کنید و یا خود به دلخواه اقدام به ساخت آن نمایید. در این نرم افزار ابزارهای مختلف ساخت صفحه اول دی وی دی قرار دارد مانند انواع دگمه ها ، انواع عکسها ، انواع منوها و ... که می توانید از هر کدام از آنها در هنگام ساخت استفاده کنید. پس از ساخت صفحه مورد نظر با وارد کردن فایل ویدیویی مورد نظر و نیز تنظیمات لازم نرم افزار خود اقدام به تبدیل فیل ویدیویی به فرمت قابل پخش در دستگاهای خانگی می کند. یکی از امکانات بسیار خوب این نرم افزار امکان رایت فیلم مورد نظر بر روی دیسک است که می توانید با قرار دادن دی وی دی خام در دی وی دی رایتر رایانه خود پس از پایان علیات تبدیل فیلم مورد نظر را با کمک نرم افزار بر روی دیسک مورد نظر رایت کنید.
توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار در ادامه مطلب موجود است ...

برخی از ویژگیهای این نرم افزار:
- ساخت آسان و راحت انواع فیلم های با کیفیت دی وی دی.
- ارائه نمونه های متعدد از قبل آماده شده برای ساخت صفحه اول.
- داشتن منو های بسیار زیبا برای استفاده در صفحه اول.
- داشتن چجندین نوع دگمه مختلف برای استفاده در صفحه اول.
- امکان تبدیل فرمت های ویدیویی به فرمت دی وی دی.
- امکان رایت فیلم تبدیل شده بر روی دی وی دی.
- داشتن سرعت بالا در هنگم تبدیل.
- قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
- داشتن محیط زیبا و کاربرپسند.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- پشتیبانی از زبانهای مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و ...

برچسب ها: AVS DVD Authoring، نرم افزار مبدل، نرم افزار رایت فیلم با زیرنویس، نرم افزار ساختن فیلم های با کیفیت دی وی دی، دانلود نرم افزار ساخت فیلم، دانلود نرم افزار ساخت فیلم های DVD، زیرنویس فیلم، ساخت منوی DVD، برنامه پسورد گداری روی فایلهای موبایل، پسورد hran map، sms، عکس، دانلود نرم افزار ارسال و دریافت اس ام اس، تقویم موبایل، لرستان، دانلود دیکشنری، تم 7610، Unsecurev 1.2،

authorنوشته: Admin date تاریخ:چهارشنبه 26 خرداد 1389  comment نظرات()
entry مطالب قبلی