تبلیغات
MihaniDownload | بزرگترین مرجع دانلود در ایران - نرم افزار معروف ساخت فایلهای فشرده ایمیج PowerISO 4.7

PowerISO_v4.7_[www.MihanDownload.com].jpgامروزه کاربرد فرمت هایی که به صورت فشرده هستند رو به افزایش است مزیت بسیارعالی اینگونه فرمت ها ذخیره سازی تعداد بسیار زیادی فایل تها در یک فایل است. در واقع این نوع فرمت ها مانند یک جعبه با ظرفیت بسیار زیاد هستند که میتوان تمام ابزاها و سایل خود را در آن قرار داد که در اینجا ابزارها و وسایل همان فایلها و پوشه هایی هستند که فرد قصد دارد آنها را در یک فرمت قرار دهد. اینکار چندین مزیت داشته اولین مزیت آن انتقال تعداد بسیار زیادی فیل و پوشه است که همگی درون یک فایل قرار گرفته اند و مزیت دوم آن جلوگیری از گم شدن آنهاست و بسیاری از مزیت های دیگر. امروز در سایت میهن دانلود نرم افزاری را بریتان آماده کرده ایم که در زمینه فشرده سازی فایلها به شما کمک بسیار زیادی خواد کرد.
نرم افزار PowerISO یکی از معروفترین نرم افزارهایی است که تا به حال در زمینه زمینه ساخت فایلهای فشرده ایمیج ساخته شده است. شما با کمک این نرم افزار به آسانی می توانید تمام فایل های و پوشه های خود را در یک فایل ذخیره کنید. همچنین با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا فایل های ایمیج را اجرا نموده و بعد از ویرایش در آن مانند حذف چندین پوشه و فایل و یا اضافه نمودن پوشه ها و فایل های دلخواه در آن مجددآ آنرا در فرمت های مختلف ایمیج ذخیره کنید. این نرم افزار قادر است تا فایلهای ایمیج ساخته شده را در فرمت هایی نظیر ISO, BIN, NRG, IMG, DAA و ... ذخیره کند و نیز فایلهای ایمیجی که در این فرمت ها هستند را برای ویرایش اجرا نمایید. علاوه بر این شما می توانید فایلهای ایمیجی که با کمک این نرم افزارها می سازید را با کمک نرم افزارهای مختلف رایت دیسک بر روی سی دی و دی وی دی رایت کنید زیرا این نرم افزار فایل ساخته شده را با تمام استانداردهای ممکن خواهد ساخت. یکی دیگر از مزیت های خوب این نرم افزار امکان استخراج فایلهای موجود در فرمت های ایمیج است که شما با کمک این مزیت بدون رایت فرمت مورد نظر بر روی دیسک می توانید از فایلهای موجود در آن استفاده کنید و آنها را به رایانه خود انتقال دهید.
توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار در ادامه مطلب موجود است ...

برخی از ویژگیهای این نرم افزار:
- ساخت آسان و راحت فایل های فشرده ایمیج.
- امکان ساخت فایلها در فرمتهای مختلف ایمیج.
- امکان اجرا فرمتهای ایمیج در محیط نرم افزار.
- امکان ویرایش و ایجاد تغییرات در فرمت ها ایمیج.
- امکان استخراج فایلهای موجود در فرمت های ایمیج.
- قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
- امکان ساخت سی دی های بوت.
- داشتن محیط زیبا و کاربرپسند.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- پشتیبانی از زبانهای مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و ...


برچسب ها: PowerISO، نرم افزار کاربردی، نرم افزار تهینه نسخه پشتیبانی، نرم افزار رایت دیسک، نرم افزار رایت سی دی، دانلود نرم افزار، دانلود نرم افزار رایت، دانلود نرم افزار رایت دیسک كلیپ نرم افزار جاوا پسورد hran map Thems n73 SMS OSKOLI ترفند هک اهنگموبایل فیلتر شکن نرم افزار فیلمبرداری نوكیا بازى موبایل،

authorنوشته: Admin date تاریخ:چهارشنبه 26 خرداد 1389  comment نظرات()
entry مطالب قبلی