تبلیغات
MihaniDownload | بزرگترین مرجع دانلود در ایران - نرم افزار معروف بهینه سازی و افزایش سرعت رایانه SpeedUpMyPC 4.2.5.0

SpeedUpMyPC_4.2.5.0_[www.MihanDownload.com].jpgسرعت یک رایانه وابسته به عوامل مختلفی است. اولین و مهمترین عامل آن قطعات سخت افزاری بکار رفته در سیستم مورد نظر است که تاثیر بسیار زیادی در کاهش و یا افزایش سرعت یک رایانه خواهند داشت. اما علاوه بر قطعات سخت افزاری با کمک برخی از نرم افزارهای بهینه ساز نیز می توان تا حدودی باعث افزایش سرعت رایانه و ویندوز شد. کار اینگونه نرم افزارها بهینه سازی قسمت های مختلف ویندوز است که نتیجه آن افزایس سرعت ویندوز و کارکرد بهتر آن خواهد بود. از همین رو امروز در سایت میهن دانلود نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که بعد از نصب تا حد بسیار  بالایی باعث افزایش سرعت ویندوز شما خواهد شد.
نرم افزار SpeedUpMyPC نرم افزار بسیار خوبی برای بیهنه سازی قسمت های مختلف ویندوز است که پس از نصب باعث افایش سرعت رایانه شما خواهد شد. این نرم افزار محصول شرکت معروف Uniblue بوده که در زمینه ساخت نرم افزارهای بهینه ساز از شهرت بسیار زیادی برخوردار است. نامی که برای این نرم افزار انتخاب شده (افزایش سرعت رایانه من) توانایی نرم افزار را در افزایش سرعت رایانه شما نشان می دهد. این نرم افزار با بهینه سازی قسمت های مختلف ویندوز مانند رجیستری ، استارت آپ ، بهینه سازی رم ، بهینه سازی سی پی یو ، بهینه سازی پروسه های در حال اجرا ، آنالیز و بهینه سازی اتصالات اینترنت و بسیاری از قسمت های مهم دیگر که در افزایش سرعت ویندوز و رایانه تاثیر به سزایی دارند باعث افزایش چشمگیر سرعت رایانه و ویندوز خواهد شد. همچنین روند بهینه سازی در این نرم افزار به صورت خودکار صورت می گیرد که شما می توانید به صورت دلخواه نیز با انجام تغییرات دلخواه در تظیمات آن باعث افزایش بیشتر سرعت ویندوز شوید. علاوه بر این در این نرم افزار از نمایشگرها و نیز نمودارهایی برای تعیین سرعت رایانه استفاده شده که می توانید با استفاده از آنها از سرعت واقعی رایانه خود آگاهی یابید.
توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار در ادامه مطلب موجود است ...

برخی از ویژگیهای این نرم افزار:
- بهینه سازی و افزایش سرعت رایانه.
- بهینه سازی قسمت های مختلف ویندوز مانند رجیستری ، استارت آپ و ...
- امکان ایجاد تغییرات در تنظیمات برنامه جهت افزایش بیشتر سرعت رایانه.
- حل مشکلات و عیوبی که باعث کاهش سرعت رایانه می شوند.
- داشتن نمایشگرها و نمودارهای نمایش سرعت واقعی رایانه.
- افزایش سرعت به صورت کاملآ خودکار.
- قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
- داشتن محیط زیبا و کاربرپسند.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- پشتیبانی از زبانهای مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و ...


برچسب ها: SpeedUpMyPC، نرم افزار افزایش سرعت، نرم افزار افزایش سرعت کامپیوتر، نرم افزار بهینه ساز، دانلود نرم افزار، دانلود نرم افزار های کاربردی، دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت، دانلود نرم افزار بهینه ساز،

authorنوشته: Admin date تاریخ:یکشنبه 23 خرداد 1389  comment نظرات()
entry مطالب قبلی